Zadzwoń: 600 754 520
Adres: ul. Lipowa 5, 97-400 Bełchatów

PLAN LEKCJI

Zapoznaj się z planem lekcji swojego dziecka.
Wybierz klasę, do której uczeszcza z rozwijanej listy

Harmonogram

 

      KLASA I A

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

 

12:35 - 13:20

EKSPERYMENTY

 

13:40 – 14:25

TANIEC      

 

14:30 – 15:30

GRY I ZABAWY INTERAKTYWNE

 

 

 

 

 WTOREK  I

 

12:30 - 14:00

ROBOTYKA 

 

14:25 – 15:10

ZUMBA

 

14:35 – 15:20

TUS

 

14:20 – 15:10

KULINARNE

 

15:30 – 16:00

MAGICZNY DYWAN

 

   

 

 

WTOREK  II 

 

12:35 - 13:20

KLOCKI KORBO *

 

13:40 - 14:25

KLOCKI KORBO *

 

14:25 – 15:10

ZUMBA

 

14:35 – 15:20

TUS

 

15:15 – 15:50

MAGICZNY DYWAN

 

   

 

ŚRODA

 

 

12:35 - 13:20

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

 

 

13:40 - 15:40

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:40  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:50 POWRÓT DO SZKOŁY

 

   

CZWARTEK

 

 

12:35 - 13:20

 ANGIELSKI NA WESOŁO

 

13:40 - 14:25

SZACHY (poziom początkujący)  

 

14:25 – 15:10

ZUMBA 

 

14:30 - 15:30

CHÓR SZKOLNY TALENCIAKI

 

14:35 – 15:20

TUS

 

   

PIĄTEK

 

 

12:35 - 13:20

GRY I ZABAWY MATEMATYCZNE *

 

13:40 - 14:20

SOCCER

 

14:30 – 15:30

KOLOROWY OŁÓWEK

 

* zajęcia obowiązkowe z wychowawcą

 

 

 

            KLASA I B

    

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

ZAJĘCIA

12:35 - 13:20

GRY I ZABAWY WCZESNOSZKOLNE *

13:40 – 14:25

TANIEC                            

14:35 – 15:20

EKSPERYMENTY

 
 

 WTOREK  I

12:30 - 14:00

ROBOTYKA 

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:35 – 15:20

TUS

15:15 – 15:45

MAGICZNY DYWAN

 

 

WTOREK  II 

12:35 - 13:20

KULINARNE

13:40 - 14:25

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:35 – 15:20

TUS

15:15 – 15:50

MAGICZNY DYWAN

 

 

ŚRODA

 

12:35 - 13:20

KLOCKI KORBO *

 

13:40 - 15:40

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:40 POWRÓT DO SZKOŁY

CZWARTEK

 

12:35 - 13:20

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA

13:40 - 14:25

SZACHY (poziom początkowy) 

ANGIELSKI NA WESOŁO

14:30 - 15:30

CHÓR SZKOLNY TALENCIAKI

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:35 – 15:20

TUS

15:30 – 16:15

RELAKSACJA PRZY MUZYCE

   

PIĄTEK

 

12:35 - 13:20

W ŚWIECIE BAJEK I BAŚNI

13:40 – 14:20

SOCCER

14:30 – 15:30

KOLOROWY OŁÓWEK

* zajęcia obowiązkowe z wychowawcą

 

 

KLASA  II A

 

 

 PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

 

12:35 - 13:20

KLOCKI KORBO *

 

TANIEC

 

13:40 – 14:25

EKSPERYMENTY

 

13:40 – 15:10

TRENING PAMIĘCI

 

14:30 – 15:30

GRY I ZABAWY INTERAKTYWNE

 

 

 

 

 WTOREK  I

 

12:35 – 13:20

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

 

13:40 – 14:20

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA

 

14:10 – 15:40

ROBOTYKA (DZIEWCZYNKI)

 

14:25 – 15:15

ZUMBA

 

14:35 – 15:20

TUS

 

15:20 – 15:50

MAGICZNY DYWAN

 

   

 

 

 WTOREK  II

 

12:35 – 14:00

ROBOTYKA (CHŁOPCY)

 

13:40 – 14:20

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA

 

14:25 – 15:15

ZUMBA

 

14:35 – 15:20

TUS

 

14:20 – 15:10

 KULINARNE

 

15:20 – 15:50

MAGICZNY DYWAN

 

   
 

 ŚRODA

 

12:35 - 13:20

 ANGIELSKI NA WESOŁO

 

13:40 – 14:25

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

14:30  - 16:30

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:45 POWRÓT DO SZKOŁY

 

   

 

 

 CZWARTEK

 

12:35 - 13:20

SZACHY (poziom średniozaawansowany)       

 

13:40 - 14:25

KINO SZKOŁA

 

14:25 – 15:10

ZUMBA       

 

14:30 - 15:30

CHÓR

 

14:35 – 15:20

TUS

 

   

 

 PIĄTEK

 

12:35 – 13:20

GRY I ZABAWY WCZESNOSZKOLNE *

 

13:40 - 14:25

W ŚWIECIE BAJEK I BAŚNI

 

14:25 – 15:05

SOCCER

 

14:30 – 15:30

KOLOROWY OŁÓWEK

 

 

 

 

KLASA  III A

 

 

 PONIEDZIAŁEK

 

GODZINY

ZAJĘCIA

 

12:35 - 13:20

KOŁO ZABAW Z JĘZYKIEM POLSKIM

 

13:40 – 15:10

TRENING PAMIĘCI

 

14:30 – 15:15

TANIEC

 

   

 

 

 WTOREK  I

 

12:35 - 13:30

KULINARNE

 

12:35 - 13:20

OLIMPUS JĘZYK ANGIELSKI

 

13:40 – 14:20

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA

 

14:10 – 15:40

ROBOTYKA (DZIEWCZYNKI)

 

14:25 – 15:10

ZUMBA

 

14:35 – 15:20

TUS

 

15:20 – 16:00

MAGICZNY DYWAN

 

   

 

 

 WTOREK  II 

 

12:35 – 14:00

ROBOTYKA (CHŁOPCY)

 

12:35 - 13:20

OLIMPUS JĘZYK ANGIELSKI

 

13:40 – 14:20

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA

 

14:25 – 15:10

ZUMBA

 

14:35 – 15:20

TUS

 

15:20 – 16:00

MAGICZNY DYWAN

 

 

 

 

 ŚRODA

 

12:35 - 13:20

EKSPERYMENTY

 

13:40 – 14:15

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

 

14:30 - 16:30

BASEN

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 CZWARTEK

 

12:35 - 13:20

KLOCKI KORBO *

 

13:40 - 14:25

KINO SZKOŁA

 

14:30 – 15:15

SZACHY (poziom zaawansowany)

 

14:35 – 15:20

TUS

 

14:25 – 15:10

ZUMBA               

 

14:30 - 15:30

CHÓR

 

 

 PIĄTEK 

 

12:35 - 13:20

GRY I ZABAWY WCZESNOSZKOLNE *

 

13:40 – 14:25

ANGIELSKI NA WESOŁO

 

W ŚWIECIE BAJEK I BAŚNI

 

14:25 – 15:05

SOCCER

 

14:30 – 15:30

KOLOROWY OŁÓWEK

 

 

                                                          KLASA  IV A

 

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

                                           ZAJĘCIA

 

12:35 – 13:20

PRZYRODNICZE

 

13:40 – 14:25

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

 

13:40 – 14:10

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

 

14:30 – 15:15

TANIEC

 

15:10 – 16:40

TRENING PAMIĘCI

 

           

 

 

 WTOREK  I

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:35 – 15:20

DZIENNIKARSKIE

14:35 – 15:20

TUS

 

 

 WTOREK  II

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:10 – 15:40

PROGRAMOWANIE

14:35 – 15:20

TUS

14:35 – 15:20

DZIENNIKARSKIE

 

 

 ŚRODA

14:30 - 16:30

BASEN

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 CZWARTEK

12:35 – 13:20

DEUTSCH IST SUPER (co 2 tyg)

TROPICIELE HISTORII (co 2 tyg)

13:40 – 14:25

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

14:30 – 15:15

SZACHY (poziom zaawansowany)

14:35 – 15:20

TUS

14:35 – 15:20

ZUMBA

CHÓR

 

 

 PIĄTEK 

13:40 – 14:25

POZNAJEMY KRAJE ANGLOJĘZYCZNE

14:30 – 15:30

KOLOROWY OŁÓWEK

 

 

 

 

KLASA  V A

 

 PONIEDZIAŁEK

GODZINA

ZAJĘCIA

13:40 - 14:25

PRZYRODNICZE

15:10 – 16:40

TRENING PAMIĘCI

 

 

 WTOREK  I

14:35 - 15:20

DZIENNIKARSKIE

14:25 – 15:10

ZUMBA

 

 

WTOREK  II

14:35 - 15:20

 DZIENNIKARSKIE

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:10 – 15:40

PROGRAMOWANIE

 

 

 ŚRODA

12:35 - 13:20

OLIMPUS JĘZYK ANGIELSKI (co 2 tyg)

WYRÓWNAWCZE JĘZYK ANGIELSKI (co 2 tyg)

13:40-14:20

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

14:35 - 15:20

ORTOGRAFICZNE

14:30 - 16:30

BASEN

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 CZWARTEK

14:35 - 15:20

WYRÓWNAWCZE JĘZYK POLSKI

14:35 – 15:20

SZACHY (poziom zaawansowany)

ZUMBA

CHÓR

 

 

PIĄTEK

12:35 – 13:05

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

13:40 – 14:25

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

13:40 – 15:30

KINO SZKOŁA

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VI A

 

 PONIEDZIAŁEK

GODZINA

ZAJĘCIA

13:40 - 14:25

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

14:30 - 15:15

 PRZYRODNICZE

 

 

 WTOREK  I

13:40 - 14:10

 WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

14:35 - 15:20

DZIENNIKARSKIE

14:25 – 15:10

ZUMBA

 

 

WTOREK  II

13:40 - 14:10

 WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

14:35 - 15:20

DZIENNIKARSKIE

14:25 – 15:10

ZUMBA

14:10 – 15:40

PROGRAMOWANIE

 

 

 ŚRODA

13:40 - 14:25

 WYRÓWNAWCZE JĘZYK POLSKI

13:40 – 14:10

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

14:35 - 15:20

ORTOGRAFICZNE

14:30 - 16:30

BASEN

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 CZWARTEK

13:40 - 14:25

GRY INTERAKTYWNE

14:35 – 15:20

SZACHY (poziom zaawansowany)

ZUMBA

CHÓR SZKOLNY TALENCIAKI

 

 

PIĄTEK

13:40 – 15:30

KINO SZKOŁA

13:40 – 14:25

JĘZYKOWA PRZYGODA Z HISZPAŃSKIM

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VII A

 

 PONIEDZIAŁEK

GODZINA

ZAJĘCIA

 

13:40 – 14:25

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

14:30 – 15:00

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

 

 

 

 WTOREK  I

 

14:35 - 15:35

DZIENNIKARSKIE

 

 BIOLOGICZNO - CHEMICZNE

 

       

 

 

WTOREK  II

 

14:35 - 15:35

 DZIENNIKARSKIE

 

 BIOLOGICZNO - CHEMICZNE

 

14:10 – 15:40

PROGRAMOWANIE

 

       

 

 

ŚRODA

   

14:35 - 15:20

ORTOGRAFICZNE

14:35 - 15:20

WYRÓWNAWCZE JĘZYK NIEMIECKI

14:30 - 16:30

BASEN

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 CZWARTEK

15:20 – 16:10

RELAKSACJA PRZY MUZYCE

     

 

PIĄTEK

 

 

7:10 – 7:55

MATEMATYKA DLA OLIMPIJCZYKA*

 

 

13:40 – 16:00

KINO SZKOŁA

 

* zajęcia przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do konkursów z matematyki

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII A

 

 PONIEDZIAŁEK

GODZINA

ZAJĘCIA

7:10 – 7:55

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z J. ANGIELSKIEGO

14:30 - 15:15

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z J. POLSKIEGO

 

 

 WTOREK  I

7:25 – 7:55

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

14:35 – 15:20

WYRÓWNAWCZE JĘZYK NIEMIECKI

14:35 - 15:20

BIOLOGICZNO - CHEMICZNE

 

 

WTOREK  II

7:25 – 7:55

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

14:35 - 15:20

BIOLOGICZNO - CHEMICZNE

14:35 – 15:20

WYRÓWNAWCZE JĘZYK NIEMIECKI

14:10 – 15:40

PROGRAMOWANIE

 

 

ŚRODA

7:10 – 7:55

WYRÓWNAWCZE JĘZYK POLSKI

15:20 – 15:50

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

 

 CZWARTEK

14:25 – 15:20

RELAKSACJA PRZY MUZYCE

 

 

PIĄTEK

7:10 – 7:55

MATEMATYKA DLA OLIMPIJCZYKA*

13:40 – 15:20

KINO SZKOŁA

* zajęcia przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do konkursów z matematyki

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

- Menander

Galeria


zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj

 

fb
l

Kontakt

97-400 Bełchatów, ul. Lipowa 5

email: sekretariat@nspbelchatow.pl

telefon: 606683663- właściciel szkoły

600754520-dyrektor szkoły

Ważne linki

Uprawnienia szkoły publicznej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bełchatowie uzyskała pozytywną opinię Łódzkiego Kuratora Oświaty i została wpisana do ewidencji szkół niepublicznych. Prezydent Miasta Bełchatowa nadał Szkole uprawnienia szkoły publicznej z dniem rozpoczęcia działalności.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 195842