Zadzwoń: 600 754 520
Adres: ul. Lipowa 5, 97-400 Bełchatów

PLAN LEKCJI

Zapoznaj się z planem lekcji swojego dziecka.
Wybierz klasę, do której uczeszcza z rozwijanej listy

Harmonogram zajęć

 

KLASA I A

 

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

ZAJĘCIA

12:35 - 13:20

TANIEC TOWARZYSKI  

13:20 – 13:40

OBIAD

13:40 – 14:25

INTERAKTYWNY POLSKI

14:30 – 15:30

KOLOROWY OŁÓWEK

15:00 – 16:30

CHÓR SZKOLNY „TALENCIAKI”

15:30 - 16:15

GRY I ZABAWY RUCHOWE

   
 

 WTOREK  I

12:30 - 14:00

ROBOTYKA 

14:00 - 14:25

OBIAD

14:35 - 15:10

GRY I ZABAWY RUCHOWE

15:15 – 16:00

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

 

 

WTOREK  II 

12:35 - 13:20

TRENING TWÓRCZOŚCI I KREATYWNOŚCI

13:20 - 13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

ANGIELSKI NA WESOŁO

14:35 - 15:20

GRY I ZABAWY RUCHOWE

   

ŚRODA

 

12:35 - 13:20

MATEMATYCZNE

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 15:40

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:40 POWRÓT DO SZKOŁY

   

CZWARTEK

 

12:35 - 13:20

SZACHY (poziom początkowy)          /       ŚWIAT WCZORAJ I DZIŚ

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

SZACHY (poziom zaawansowany) 

14:30 - 15:30

KULINARNE     /   TEATRALNE

15:30 - 16:15

AKROBATYKA

   

PIĄTEK

 

12:35 - 13:20

OLIMPUSEK ANGIELSKI  co 2 tyg.            /        ARTYSTYCZNE

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

SOCCER

14:35 - 15:20

MŁODY ODKRYWCA – EKSPERYMENTY

15:30 – 16:15

ZUMBA

 

 

 

KLASA  II A

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

GODZINA

ZAJĘCIA

 

12:35 - 13:20

ORTOGRAFIA TO LUBIĘ   

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

TANIEC  TOWARZYSKI     

 

14:30 – 15:15

GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

 

15:00 – 16:30

CHÓR SZKOLNY „TALENCIAKI”

 

15:40 - 16:40

KOLOROWY OŁÓWEK

 

   

 

WTOREK  I

 

 

12:35 – 13:20

MATEMATYCZNE

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 – 14:15

GRY I ZABAWY RUCHOWE

 

14:10 – 15:40

ROBOTYKA

 

15:40 – 17:00

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

   

 

WTOREK  II

 

 

12:35 - 13:20

MATEMATYCZNE

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

GRY I ZABAWY RUCHOWE

 

14:35 - 15:35

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

   

 

ŚRODA

 

 

12:35 - 13:20

 WYRÓWNAWCZE      / ANGIELSKI NA WESOŁO

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 15:45

BASEN (DZIEWCZYNKI)

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:45 POWRÓT DO SZKOŁY

 

14:30 - 16:30

BASEN (CHŁOPCY)

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

   

 

CZWARTEK

 

 

12:35 - 13:20

SZACHY (poziom początkowy)    / KULINARNE

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

SZACHY (poziom zaawansowany)  

 

14:35 - 15:20

TEATRALNE

 

15:25 - 16:10

TRENING TWÓRCZOŚCI I KREATYWNOŚCI (co 2 tyg.) /

KANGUR LUB OLIMPUSEK  co 2 tyg.

 

   

 

PIĄTEK 

 

 

12:35 – 13:20

GRY I ZABAWY INTERAKTYWNE     /   OLIMPUSEK ANGIELSKI  co 2 tyg

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

SOCCER      /     MŁODY ODKRYWCA – EKSPERYMENTY

 

14:35 - 15:20

 GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

 

15:30 – 16:15

ZUMBA

 

 

KLASA  III A

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

GODZINY

ZAJĘCIA

 

12:35 - 13:20

ORTOGRAFIA        /         OLIMPUSEK ANGIELSKI  co 2 tyg.

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

 

14:30 - 15:15

TANIEC TOWARZYSKI            /        ANGIELSKI NA WESOŁO

 

15:00 – 16:30

CHÓR SZKOLNY „TALENCIAKI”

 

15:40 - 16:40

KOLOROWY OŁÓWEK

 

   

 

WTOREK  I

 

 

12:35 - 13:30

MATEMATYCZNE

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

TRENING TWÓRCZOŚCI IKREATYWNOŚCI  co 2 tyg. /

KANGUR co 2 tyg.

 

14:35 – 15:20

GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

 

15:20 – 16:00

ARTYSTYCZNE

 

   

 

WTOREK  II 

 

 

12:35 – 13:20

MATEMATYCZNE

 

13:20 – 13:40

OBIAD

 

13:40 – 15:10

ROBOTYKA

 

15:20 – 16:00

ARTYSTYCZNE

 

 

 

ŚRODA

 

 

12:35 - 13:20

POLONISTYCZNE  

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 – 14:15

NIEMIECKI UCZY I BAWI

 

14:30 - 16:30

BASEN

14:30 WYJŚCIE NA BASEN

15:00 – 15:45 ZAJĘCIA NA BASENIE

16:15 WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 16:30 POWRÓT DO SZKOŁY

 

   

 

CZWARTEK

 

 

12:35 - 13:20

SZACHY (poziom początkowy)  

 

13:20-13:40

OBIAD

 

13:40 - 14:25

SZACHY (poziom zaawansowany)   / KULINARNE

 

14:35 - 15:20

TEATRALNE

 

16:15 – 17:00

AKROBATYKA

 

 

 

PIĄTEK 

 

 

12:35 - 13:20

MŁODY ODKRYWCA – EKSPERYMENTY

 

13:20 - 13:40

OBIAD

 

13:40 – 14:25

GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

 

14:35 – 15:20

SOCCER

 

15:30 – 16:15

ZUMBA

 

   

 

 

KLASA  IV A

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

12:35 - 13:20

OLIMPUSEK ANGIELSKI  co 2 tyg.    / ORTOGRAFIA

13:20 - 13:40

OBIAD

13:40 – 14:25

NIEMIECKI         /             TEATRALNE

14:30 – 15:15

TANIEC TOWARZYSKI

14:35 – 15:05

MATEMATYKA WYRÓWNAWCZE

15:00 – 16:30

CHÓR SZKOLNY „TALENCIAKI”

15:40 – 16:40

KOLOROWY OŁÓWEK

   

WTOREK  I

 

14:35 – 15:20

WYRÓWNAWCZE J. POLSKI

15:10 - 16:40

PROGRAMOWANIE

   

WTOREK  II

 

14:35 – 15:20

WYRÓWNAWCZE J. POLSKI

15:30 – 17:00

GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

   

ŚRODA

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 – 14:25

KOMPUTEROWE

14:35 – 15:20

ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

15:15 – 16:00

ZUMBA

   

CZWARTEK

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 SZACHY (poziom zaawansowany)  /                   ARTYSTYCZNE

14:35 – 16:00

KINO SZKOŁA

16:15 – 17:00

AKROBATYKA

   

PIĄTEK  

 

12:35 - 13:20

PRZYRODNICZE

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 15:40

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:45 POWRÓT DO SZKOŁY

   
       

 

 

 

 

 

 

KLASA  V A

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

NIEMIECKI                /                   TEATRALNE

14:30 - 15:15

DZIENNIKARSKIE

15:00 – 16:30

CHÓR SZKOLNY „TALENCIAKI”

   

WTOREK  I

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 BIOLOGICZNE        /             KOMPUTEROWE

14:35 - 15:20

GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

   

WTOREK  II

 

13:20 - 13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 BIOLOGICZNE        /               KOMPUTEROWE

14:35 - 15:20

GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE

15:10 - 16:40

PROGRAMOWANIE

   

ŚRODA

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40-14:25

WYRÓWNAWCZE J. POLSKI

15:05 – 15:35

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

15:15 – 16:00

ZUMBA

   

CZWARTEK

 

14:35 – 16:00

KINO SZKOŁA

   

PIĄTEK

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 15:50

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:45 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VI A

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

TEATRALNE

14:30 - 15:15

 DZIENNIKARSKIE

15:00 – 16:30

CHÓR SZKOLNY „TALENCIAKI”

   

WTOREK  I

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 J. POLSKI WYRÓWNAWCZE     /      KOMPUTEROWE

14:35 - 15:20

BIOLOGICZNE  

   

WTOREK  II

 

13:20 - 13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 J. POLSKI WYRÓWNAWCZE          /      KOMPUTEROWE

14:35 - 15:20

BIOLOGICZNE     

15:10 - 16:40

PROGRAMOWANIE

   

ŚRODA

 

14:35 – 15:05

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

15:15 – 16:00

ZUMBA

   

CZWARTEK

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

SZACHY (poziom zaawansowany)

14:35 – 16:00

KINO SZKOŁA

   

PIĄTEK

 

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 15:50

BASEN

13:40 WYJŚCIE NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:50  POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VII A

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

14:30 - 15:15

WYRÓWNAWCZE J. NIEMIECKI

15:05: 15:35

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

   

WTOREK  I

 

14:35 - 15:35

INFORMATYCZNE

   

WTOREK  II

 

14:35 - 15:35

INFORMATYCZNE

15:10 - 16:40

PROGRAMOWANIE

   

ŚRODA

 

15:25 -16:25

BIOLOGICZNO – CHEMICZNE

15:15 – 16:00

ZUMBA

   

CZWARTEK

 

15:20 -16:30

KINO SZKOŁA

   

PIĄTEK

 

13:20-13:40

OBIAD

13-40 - 15:50

BASEN

13:40 WYJAZD NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:50  POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII A

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

14:30 - 15:15

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z J. POLSKIEGO

15:20 – 16:05

WYRÓWNAWCZE J. NIEMIECKI

   

WTOREK  I

 

7:10 – 7:55

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z MATEMATYKI

13:20-13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

14:35 - 15:35

INFORMATYCZNE

   

WTOREK  II

 

7:10 – 7:55

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z MATEMATYKI

13:20 - 13:40

OBIAD

13:40 - 14:25

 ŚWIETLICA DYDAKTYCZNA

14:35 - 15:35

INFORMATYCZNE

15:10 - 16:40

PROGRAMOWANIE

   

ŚRODA

 

15:15 – 16:00

ZUMBA

   

CZWARTEK

 

15:25 -16:30

KINO SZKOŁA

   

PIĄTEK

 

7:10 – 7:55

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z ANGIELSKIEGO

13:20-13:40

OBIAD

13:40 – 14:10

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

13:40 – 14:25

BIOLOGICZNO – CHEMICZNE

13:40 - 15:50

BASEN

13:40 WYJAZD NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:45 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII B

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA

ZAJĘCIA

14:30 - 15:15

 KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z J. POLSKIEGO

15:20 – 16:05

WYRÓWNAWCZE J. NIEMIECKI

   

WTOREK  I

 

14:35 - 15:20

INFORMATYCZNE

   

WTOREK  II

 

14:35 - 15:20

INFORMATYCZNE

15:10 - 16:40

PROGRAMOWANIE

   

ŚRODA

 

15:15 – 16:00

ZUMBA

   

CZWARTEK

 

7:10 – 7:55

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z MATEMATYKI

15:25 -16:30

KINO SZKOŁA

   

PIĄTEK

 

7:10 – 7:55

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU Z ANGIELSKIEGO

13:20-13:40

OBIAD

13:40 – 14:10

WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA

13:40 – 14:25

BIOLOGICZNO – CHEMICZNE   

13:40 - 15:50

BASEN

13:40 WYJAZD NA BASEN

14:15 – 15:00 ZAJĘCIA NA BASENIE

15:30  WYJAZD POWROTNY Z BASENU

OKOŁO 15:45 POWRÓT DO SZKOŁY

 

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

- Menander

Galeria


zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj zdj

 

fb
l

Kontakt

97-400 Bełchatów, ul. Lipowa 5

email: sekretariat@nspbelchatow.pl

telefon: 606683663- właściciel szkoły

600754520-dyrektor szkoły

Ważne linki

Uprawnienia szkoły publicznej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bełchatowie uzyskała pozytywną opinię Łódzkiego Kuratora Oświaty i została wpisana do ewidencji szkół niepublicznych. Prezydent Miasta Bełchatowa nadał Szkole uprawnienia szkoły publicznej z dniem rozpoczęcia działalności.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 156417